Haberler

Hangi Ücretsiz İnternet Radyoları Kotayı Az götürür 2018

Hangi Ücretsiz İnternet Radyoları Kotayı Az götürür 2018

Ücretsiz İnternet Radyoları

Gelişen teknoloji bize beraberinde çok şeyi getiriyor. İnsanlar artık pek çok şeyi internet bağlantısı sayesinde kolaylıkla yapabiliyor. Özellikle de radyo dinlemeyi sevenlerin ücretsiz internet radyoları sayesinde nerede olurlarsa olsunlar kolaylıkla aradıkları müzikleri bulabiliyorlar. Radyoların güzel olan yanı içeriklerine sadık olmaları. Dolayısıyla arabesk radyo dinlemek isteyen birisi kendi kanalını bulabiliyor pop müzik dinlemek isteyen kendi kanalını. Bugün sizlere Türkiye’de internetten en fazla dinlenen ücretsiz internet radyoları hakkında bir paylaşım yapmak istedik.

Radyo Seymen

Radyo Seymen bilindiği üzere yayın hayatına henüz yeni başladı ancak kaliteli yayınları nedeniyle de pek çok insan tarafından takip edilebiliyor. Özellikle bu radyoyu tercih eden kitlenin radyo dinlemekten keyif alanlar olduğunu görüyoruz. 2010 yılında kurulmuş olan radyo Türkçe yayın yapıyor ve merkezi ise İstanbul’ da bulunuyor.

NTV Radyo

NTV radyonun en büyük özelliği insanlara anlık olarak bilgi aktarımını sağlamak. Televizyonuyla birlikte güçlü bir alt yapıya sahip olan radyo 17 yıldır radyo sektöründe hizmet veriyor. Kurulduğu günden beri yayıncılığa ve alt yapıya önem veren radyo ekibinde ciddi başarılı isimleri barındırıyor. Ödüllü olan radyonun kültür yayınları, ekonomi yayınları, haber yayınları en çok takip edilenler arasında.

Show Radyo

Show Radyo’nun Show tv ile birlikte aynı zamanlı yayın yaptığını biliyoruz dolayısıyla bir anlamda radyo severlerinde baş tacı olmuş durumda.

Radio Mydonose

Yabancı müzik dinlemeyi tercih edenlerin en fazla dinledikleri radyolardan bir tanesi. Hatta bir döneme de damgasını vurduğu biliniyor.

admin

Kasım 7th, 2017

No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook IconYouTube IconTwitter Icon
test     Read More »