Haberler

2018 Survivor Gönüllüler İlk Yarışmacısı Kimdir?

2018 Survivor Gönüllüler İlk Yarışmacısı Kimdir?

2018 Survivor Gönüllüler İlk Yarışmacısı Kimdir?

2018 Survivor yarışması artık şekillenmeye başladı. 27.10.2017 Cuma akşamında Beyaz Show programına konuk olarak katılan Acun Ilıcalı yarışma hakkında ilk bilgiyi izleyici ile paylaştı. 2018 Survıvorün ilk yarışmacısı olarak Cumali Akgül’ün ismi açıklandı. Açıklama aslında biraz da Beyazıt Öztürk’ün programda Acun Ilıcalıyı zorlamasıyla gerçekleşti. Çünkü Akgül aynı zamanda programında konuğu olarak davet edilmişti.

2018 Survivor yarışmasının adaylarının açıklanmasında bu şekilde bir ilkte yaşanmış oldu. Cumali Akgül bir Survivor ve Acun Ilıcalı hayranı bunu sırf yarışmaya katılabilmek için Iğdır’dan TV8 binasına kadar 1600 kilometrelik mesafeyi yürümesinden anlayabiliyoruz.

Peki, açıklanan isim olan Cumali Akgül kimdir?

CUMALİ AKGÜL KİMDİR?

Yarışmacı 32 yaşında ve yaklaşık olarak 50 günlük bir yürüyüşün ardından İstanbul’ a geldi. Iğdır’ın Suveren köyünde oturuyor. Akgül daha önceleri Survivor’a katılmak için birçok kez başvurmuş ancak başvurusu reddedilmiş. Yürüyerek İstanbul’ a gelmesini çılgınca yapılmış bir hareket olarak değerlendiren Acun Ilıcalı ekip ile yaptıkları görüşme neticesinde Akgül’ün fiziki durumunun kontrol edilmesini istedi. Yarışmaya alınan her gönüllü bu kontrolden geçmek zorunda. Yapılan kontrol sonrasında koşmasının uygun olmadığı tespit edilmiş ancak yaptığının kolay bir şey olmadığı göz önünde bulundurularak yine de 2018 Survivor’ da aday olmasına karar verildi.

Acun Ilıcalı, Beyaz Show’ da yaptığı açıklamada bunun bir tek defaya mahsus olduğunu bundan sonra yürüyenler olsa da alınmayacağını belirtti.

 

admin

Ekim 28th, 2017

No Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook IconYouTube IconTwitter Icon
test     Read More »